Më mbaj mend (për 1 muaj)

Zani Band - Përtej Vetes Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


rujë qetsinë
N'moment vështir që kam
Duhet buzëqesh
dhe pse shpirti po me qanë
Duhet gëzohem
dhe pse zemrën copë e kam
Duhet të heshtë
Dhe pse kam nevojë bërtasë
Askush s'don t'ja dijë si jam unë
Çfarë më mundon
Përtejë vetës po kalojë

Diçka rrugën ma tretë
Nuk mund as ta ndalojë
Hije plogësht m'godet
Koha s'kthehet Pas me kotë
Zani Band
Publikimi: 11/02/2021
Teksti: Bekim Kepuska


Zani Band - Përtej Vetes
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Përtej Vetes".
3. Video është e këngës "Përtej Vetes", por nuk këndohet nga Zani Band.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Zani Band:


Komente 0