Më mbaj mend (për 1 muaj)

Zani Band - Romancë Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Unê Isha futur nê erresirë
kur erdhe ti mu ule pranë
sytë e mi mi ke hapur
Je drite që vje n'cdo ane

Tani tani, që po të shohë
Ky shpirt ky shpirt po më thotë
Sa kam vujt sa kam vujt deri sot
Tash po qesh po fluturoj

Le të jet kjo natë rromancë
Venë e kuqe e vjetrume
Grithma në gramafonë
Sa më shijon sa më shijon

Unë e ti, ne të dy
Po futemi, në njê bote te re
Copë e imja, që mke mungu
Hallkë që prite e prite mu plots
Zani Band
Publikimi: 27/03/2023
Video Produksioni: Video Art
Music & Teksti: Bekim Këpuska
Mix & Master: Defy Them RecordsZani Band - Romancë
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Romancë".
3. Video është e këngës "Romancë", por nuk këndohet nga Zani Band.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Zani Band:


Komente 0