Më mbaj mend (për 1 muaj)

Zani Band - Muret Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Vazhdoj te eci te kerkoj
Shpirti tundon te frymoj
Te shohe si me pare
Te shohe si dikur
Te shohe si me pare
Te shohe si dikur

Ateher qe ishim T'pa djallzum
Dinim pse, dinim ku 
Dikush endrrat naj ka hesht
Dikush endrrat naj ka vjedh

Dojm t'jetojm te lire
Dojm te frymojm te lire
Muret sna lojn me pa
Muret sna lojn me dal
Dojm t'jetojm te lire
Dojm te frymojm te lire
Te shohe si me pare
Te shohe si dikur
Te shohe si me pare
Te shohe si dikur
Zani Band
Publikimi: 21/01/2021
Music & Teksti: Bekim Kepuska
Studio: Defy Them Studio RecordZani Band - Muret
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Muret".
3. Video është e këngës "Muret", por nuk këndohet nga Zani Band.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Zani Band:


Komente 0