Më mbaj mend (për 1 muaj)

Zani Loca

Zani Loca
  • Mosha:
  • 31 Vjeç
  • Ditëlindja:
  • 19 Prill 1990
  • Shenja e Horoskopit:
  • ♈ Dashi
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
Këndon kryesisht: etno

Zani Loca është instrumentist dhe autor këngësh. Më datë 21 Korrik 2019, Mandi, Landi, Zani, Geri, Adi Sybardhi & Ilir Tironsi publikojnë videoklipin "Bisous". Muzika e këngës u punua nga Adi Sybardhi, teksti u shkrua nga Gezim Mneri, ndërsa për orkestrimin u kujdes Albert Sula. Videoklipi u prodhua nga kompania Chill Pro.

Më datë 12 Shkurt 2020, Zani publikon videoklipin "Po T'boj Be", në bashkëpunim me Senad Sabliqi & Adi Sybardhin. Muzika e këngës u punua nga Adi Sybardhi, teksti u shkrua nga Bledi S & Zani Loca, ndërsa për orkestrimin u kujdes Samuel Kodra.

Më datë 5 Korrik 2020, Emi Loca publikon videoklipin "Dashuria", në bashkëpunim me Fatjon Dalipi & Zani Locën. Muzika e këngës u punua nga Zani Loca, teksti u shkrua nga Gezim Mneri, ndërsa për orkestrimin u kujdes Samuel Kodra.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Komente

Asnjë Koment

Profili

Facebook

Shto profile

të tjera


Komente 0