Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Zanzi Band

Nuk ka akoma asnjë votë

  • Vendlindja:
  •  
BIOGRAFIA: Zanzi Band është një grup artistësh i njohur. PASAPORTA: PROFILI - EMIRI - ZANZI BAND Emri dhe mbiemri: Emir Plava Data e lindjes: 25.11.1968 Vendi i lindjes: Mitrovicë Gjatësia: 1.85m Pesha: 85kg Ngjyra e syve: e kaftë Ngjyra e flokëve: e zezë Muzika e preferuar: Jazz & Blues Këngëtari i preferuar: Billie Holiday Filmi i preferuar: "Apocalypse now" Aktorja e preferuar: Meryl Streep Vendi i preferuar për dalje: Cactus Pija e preferuar: Gyntonic Ngjyra e preferuar: e gjelbërta ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Maad Linkz

Stickers

King Records

Seleksioni 039

Rock Gjinis

Machiato Band

Diadema

Mak (Haki Misini)

Bam

Aragona Band

Tags: Zanzi Band, Emir Plava


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet