A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Zara Jakupi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.5 / Votuan:  15
BIOGRAFIA: Zara Jakupi është një këngëtare e njohur. Më datë 23 Shtator 2015, Zara Jakupi publikon videoklipin "Mjalte, Mjalte"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Lena (Albulena Qerkinaj)

Klara

Ledi (F)

Arba Mehmeti

Eris Hoxha

Geri (F)

Xhuliana

Suada

Nevila Qesko

Arta Zeqiraj


Tags: Zara Jakupi

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019