Zeeni
Zeeni

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}Biografia

BIOGRAFIA: Zeeni është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 30 Tetor 2015, Zeeni publikon videoklipin "Prej Fillimit Deri N'fund", në bashkëpunim me Kuatro. Më datë 29 Shkurt 2016, Zeeni publikon videoklipin "Syt Si Honey". Më datë 14 Gusht 2016, Zeeni publikon videoklipin "S´kthena Mo", në bashkëpunim me Dzafer. Më datë 10 Shtator 2017, Zeeni & Dzafer publikojnë videoklipin "Baila Baila". Më datë 3 Shkurt 2018, Zeeni publikon videoklipin "Sun Um Nal". Më datë 26 Maj 2018, Zeeni pub...

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje
Komente 0