Më mbaj mend (për 1 muaj)

Zef Beka - Erdh Liria Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

erdh liria
e du met vetety moi zane
per shqiptaret a dine mem thane
a do te shendris diell e hane
.......
rreshti i funditardhsh e bardhe moi zane e malit per gjithmone
ne dasem te shqiptarit
Zef Beka
Publikimi: 01/12/1998


Zef Beka - Erdh Liria
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Erdh Liria".
3. Video është e këngës "Erdh Liria", por nuk këndohet nga Zef Beka.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Zef Beka:


Komente 0