Më mbaj mend (për 1 muaj)

Zef Beka - Fjala Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Heeejjjjj detit hije i ka vala burrit hije i ka fjala kem 2 vesh e veq ni goj shum me ngu e pak me fol ai qe flet mir e pak me ngu prap ta len marak mos na ban si ajo sot qé flet shum e kurgja sthot eee.

Ai qé flet ven e pa ven ai asht fukara pér men ai qé mizen bulle ban kqyr mos asht politikan kush ta thot fjalen nersy ai asht shok e mik pér ty fjal e mir e nal alltin fjal e keqe e prish shpin eee.

Pa u menue nkoftse fole ke me than hyn fjal ka dole tana tzezat e ksaj bote sta ban qka tban goja jote kush din shum flet pas paku ku shkon fjala shkon dajaku ndaq tverteten me than hak shkurt e shqip fol mos e zgjat
ndaq tverteten me than hak shkurt e shqip fol mos e zgjat
eee.


Ky tekst u dërgua nga LeotrimiZef Beka
Publikimi: 10/02/2013


Zef Beka - Fjala
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Fjala".
3. Video është e këngës "Fjala", por nuk këndohet nga Zef Beka.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Zef Beka:


Komente 0