Më mbaj mend (për 1 muaj)

Zef Beka - Hajde Hajde Moj Dashni Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Po te pres zemer hajde
se te due mos ban kajde
ftyren tande enderroj
dite e nate per ty mendoj

Hajde hajde moj dashni
n'zemren time si melodi-2x

Ti per me nuk e ke dite
qe sa kohe une jam tuj t'prit
te kam xhan e te kam shpirt
afro pak pashe te dy syte

Hajde-hajde moj dashni
n'zemren time si melodi-2x

Mi fal mue syte e zi
qe ti deshta une gjithnji
mos me le ma shume te vuj
se kjo jete si mbet askuj

Hajde hajde moj dashni
n'zemren time si melodi-2x


Ky tekst u dërgua nga Lindi Nga UlqiniZef Beka
Publikimi: 12/01/2010


Zef Beka - Hajde Hajde Moj Dashni
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Hajde Hajde Moj Dashni".
3. Video është e këngës "Hajde Hajde Moj Dashni", por nuk këndohet nga Zef Beka.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Zef Beka:


Komente 0