Më mbaj mend (për 1 muaj)

Zef Beka - Zef Ku Je Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  13

Dikush m'pyti ku je kon,ku je kon
Ven pa lyp per ty s'kom lon , per ty s'kom lan
Bile n'anderr t'kom pa mram, t'kom pa mram
M'erdhi keq mu desht me i than eeee...

Jam n'njat mal ku hana del,hana del,
Ku lyn floket plaka me xhel,plaka me xhel
Ku iriqi mb'shjellet n'tel,mb'shtjellet n'tel,
Ku arushat mbajn remel eeee...

(REFRENI)
Zef,Zef,Zef ku je ,Zef,Zef,Zef ku je ,
o jam e sjam oo aty ku mleeee


Ky tekst u dërgua nga  Jesmina27Zef Beka
Renditja: Top 200
Publikimi: 27/12/2015


Zef Beka - Zef Ku Je
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Zef Ku Je".
3. Video është e këngës "Zef Ku Je", por nuk këndohet nga Zef Beka.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Zef Beka:


Komente 0