Më mbaj mend (për 1 muaj)

Zef Doçi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1
BIOGRAFIA: Zef Doçi është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore rapsodike. Më datë 31 Dhjetor 2019, Mendi Buci & Zef Doçi publikojnë videoklipin "Pa Sherifin Vaje Eshte Kenge (Sherif Dervishi)". Muzika e këngës u punua nga Mendi Buci....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë KomentLurjanet


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Rrahman Pagarusha

Isa Veliu

Paulin Pervathi

Bajram Baja

Lekë Duhoni

Kastriot Seferi

Daut Zenku

Asip Xhambazi

Cen Vishaj

Sulejman Memishi

Tags: Zef Doçi


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet