Më mbaj mend (për 1 muaj)

Zef Nika - Me Fal Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


E di qe shum her zemren ta lendova
Ti gjithmon me falje por un prap gaboja
Je ajo qe dua shum ma shum se veten
Kurr nuk do te la as ne boten tjeter

Ref
Me fal me fal cdo njeri gabon dy zemra qe duhen asgje si ndalon
100 jet me i pas ty ti kisha fal
Krejt ato gabime a mi ban hallall


Sikur dje dhe sot prap gjerat njesoj
Xhelozoi se tdu falje te kerkoj
Her mir e her keq keshtu e paska jeta
Jetojn pergjithmon dashnit e verteta.
Zef Nika
Publikimi: 28/09/2020
Muzika: Zef Nika
Teksti: Zef Nika
Orkestrimi: Luan Dagistani


Zef Nika - Me Fal
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Me Fal".
3. Video është e këngës "Me Fal", por nuk këndohet nga Zef Nika.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Zef Nika:


Komente 0