Më mbaj mend (për 1 muaj)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  40
  • Vendlindja:
  •  
  • Jeton dhe vepron në :
  • Zvicër 
BIOGRAFIA: Zega është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Ka vetëm dy muaj që meret me muzikë në mënyrë profesionale por këndon që e vogël. E lindur dhe e rritur në Zvicër e me origjinë artit si Zega ka vite që meret me muzikë që në moshë të vogël. Tashmë ajo ka nisur profesionalisht profesionin e këngëtares duke punuar kështu me dy producentët më të mirë nga Kosova Nurteel dhe Granit Gashi. Klipi i parë i këngëtares është punuar nga Msssive Production me të cilët punon dhe disa projekte të tjera me të ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Qendresa Ibishi

Adela

Dona

Diellza Dedushi

Diti

Xhirjana

Marigona Vitia

Jola

Anisa Smajlaj

Jona

Tags: Zega


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet