Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Zeliha Sina & Petrit Lulo - Lart Flamujt E Kongresit  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  4

Pjesëmarrëse në

Festivali i 15-të në RTSH

Komente

Asnjë Koment

Më Shumë Nga

Petrit Lulo

01/12/1976

1976-11-30T23:00:00+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Lart Flamujt E Kongresit" kënduar nga Zeliha Sina & Petrit Lulo.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Janaq Mici & Petrit Lulo. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Lart me lart o shoke
flamujt e kongresit
beteja e fitore
perpara na presin...Më Shumë Këngë Nga Zeliha Sina:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet