Më mbaj mend (për 1 muaj)

Zeliha Sina - Kur Vallzojnë Shqipet Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  9

Vallzojnë Shqipet njësin flutorojnë
Kuqe daullja në temë dhe mik princ
Mirë se na vjen o Shqipëri ëmbël
Kjo këngë jote porsi rrezja dritës

Nga ndoq e shkoj kjo këngë i më ballë jonë
Çoj zemra është ...
Është kënga jonë që forcë qendron Parti
Vetë Shqipëria një këngë pa marr ...

Ushton jehona
Kur hapët kënga jonë
O seç ma g'zojn shqiponja
Më vëri lartë gjithmonë

Vallzë e mbi t'ku dorë po
Lumja ti moj Shqipëri
Lumja ti për plotë Parti
Shqipëri, Shqipëri

Vallzë e mbi t'ku dorë po
Lumja ti moj Shqipëri
Lumja ti për plotë Parti
Shqipëri, moj Shqipëri

Është kënga jonë në zjarr edhe plot ndjenjë
Janë vallët o na ballë burrë ...
Vallonë flamuri ynë ndal ...
Thua malet janë zënë dorë për dorë

Ushton jehona
Kur hapët kënga jonë
O seç ma g'zojn shqiponja
Me vëri lart gjithmonë

Vallzë e mbi t'ku dorë po
Lumja ti moj Shqipëri
Lumja ti për plotë Parti
Shqipëri, Shqipëri

Vallzë e mbi t'ku dorë po
Lumja ti moj Shqipëri
Lumja ti për plotë Parti
Shqipëri, moj Shqipëri


Zeliha Sina - Kur Vallzojnë Shqipet
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kur Vallzojnë Shqipet".
3. Video është e këngës "Kur Vallzojnë Shqipet", por nuk këndohet nga Zeliha Sina.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Zeliha Sina:


Komente 0