Më mbaj mend (për 1 muaj)

Zeliha Sina - N'katër T'kuqe E Luanë Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

E hajde ty më flak sot qiellit
N'katër t'kuqe tre luanë e hajde
S'unë tanë fshat me o panë

O zëmër nder nëpër hajde
Vojo Partizani
Komunistë zë s'ynë kam

E hajde pse nuk dhe s'ka dielli
S'lufton Vojo me gjahtar e hajde
Më armiqtë ndaj sot është përgjak

Na urë fllad tanë dallim burra (?)
Vojo Partizani
Hap kur g'zon ... mbanNuk kemi video për këtë këngë.


Zeliha Sina
Publikimi: 15/04/2010


Zeliha Sina - N'katër T'kuqe E Luanë
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "N'katër T'kuqe E Luanë".
3. Video është e këngës "N'katër T'kuqe E Luanë", por nuk këndohet nga Zeliha Sina.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Zeliha Sina:


Komente 0