Më mbaj mend (për 1 muaj)


Zemri Vejseli - Sonte Është Nata E Madhe

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Sonte Është Nata E Madhe".
3. Video është e këngës "Sonte Është Nata E Madhe", por nuk këndohet nga Zemri Vejseli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Zemri Vejseli - Sonte Është Nata E Madhe  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Këngë e albumit:

"Kot E Kan"

Komente

Asnjë Koment

16/12/2013

2013-12-16T03:42:58+00:00Kjo nat sonte shok nuk harohet
Vullnet e knoj kongen
Vallja pesh na cohet. (2x)
Reff//
Sonte është nat e madhe
Hyjni n'valle për me kalle
Jehon kënga n'katër anë
E kshu darsëm bëhet rall.

T'rij e t'reja me marak
hedhin valle me shuplak
lumet na lumet na
kemi mar nuse për vlla. (2x)
Reff//
Sonte është nat e madhe
Hyjni n'valle për me kalle
Jehon kënga n'katër anë
E kshu darsëm bëhet rall.

Reff//
Sonte është nat e madhe
Hyjni n'valle për me kalle
Jehon kënga n'katër anë
E kshu darsëm bëhet rall.


Ky tekst u dërgua nga  aroma077
Më Shumë Këngë Nga Zemri Vejseli:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet