Më mbaj mend (për 1 muaj)


Zemri Vejseli - Syt E Mi T'kofshin Fal

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Syt E Mi T'kofshin Fal".
3. Video është e këngës "Syt E Mi T'kofshin Fal", por nuk këndohet nga Zemri Vejseli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Zemri Vejseli - Syt E Mi T'kofshin Fal  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  2

Teksti:

Ejup Shabani

Këngë e albumit:

"Sytë E Mi T’Kofshin Fal"

Komente

Asnjë Koment

06/07/2015

2015-07-06T18:39:29+00:001
SA DIT S'TË KAM PA ,ME TY ÇKA U BA
KUR S'JE ME MU ,KUR S'TË KAM NGAT
NUK JAM REHAT
SA NET S'JE LAJMRU ,M'KE BA ME DYSHU
SE PO M'TRADHTON ,SE POM MASHTRON
E MA S'PO M'DON

refren:
SYT E MI ,T'KOFSHIN FAL
E ÇDO LOT ,QË M'KA DAL
MERMA KREJT KËT SHPIRT
S'DU T'JEM GJALL MË ASNJI DIT
PA TY JET NUK KAM
ME MAR FRYM ËSHTË HARAM

2
MU THAFT ÇDO DAMAR ,MU DJEGT ZEMRA N'ZJARR
SA KEQ PA TY ,JAM M'SU ÇDO NAT
ME T'PUTH NË SY
DO THOJN JE FEJU ,DO TJER JE MARTU
ÇDO FJAL NJË PLAG ,KSAJ S'MUNDJE MA
S'MUJ MEI BA BALL


Ky tekst u dërgua nga Ejup Shabani
Më Shumë Këngë Nga Zemri Vejseli:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet