Më mbaj mend (për 1 muaj)

Zemri Vejseli - Të Kam Dasht Moj Lule Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Te kam dasht mojj lule me tvertete 2x
Kur sbesova se keshtu do tjete 2x

Shetis ruges cauc moj vec mendoje 2x
Dashuria jote me helmoje 2x

Ne qytet oj vajzo kur je dale 2x
Kur tpash ti oj vajzo zemra mu kalle 2x


Ky tekst u dërgua nga Arlind KamberiZemri Vejseli
Publikimi: 25/11/2023
Orkestrimi: Baki Korg
Mix & Master: Studio Xhoni


Zemri Vejseli - Të Kam Dasht Moj Lule
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Të Kam Dasht Moj Lule".
3. Video është e këngës "Të Kam Dasht Moj Lule", por nuk këndohet nga Zemri Vejseli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Zemri Vejseli:


Komente 0