Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Zena Aliu

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  14
  • Vendlindja:
  • Shkup 
  • Mosha:
  • 45 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Shigjetari ♐
BIOGRAFIA: Zena Aliu është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne. Zena Aliu është një këngëtar i cili i përket zhanrrit të muzikës popullore. Ka filluar që të këndojë nga viti 1990, nëpër dasma të ndryshme, ku i është vërejtur talenti. Gjithashtu, përveç albumeve dhe këngëve të panumërta, videoklipeve fantastike, ai ka punuar edhe duete me këngëtarë të ndryshëm. Zenai është i martuar dhe ka 3 vajza dhe 1 djalë, me të cilët jeton në Shkup. Sëfundi, nga ai pritet një këngë ritmike verore, e cila do të editohet me...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Kanali

Youtube

Shto profile

zyrtareGurbeti


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Hysni Klinaku

Fatmir Hoxha

Elvis Pupa

Zyber Avdiu

Aziz Murati

Memi

Selami Kolonja

Tefik Islami

Adnan Daci

Agim Poshka

Tags: Zena Aliu


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet