Më mbaj mend (për 1 muaj)

Zena Aliu - Gurbeti Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


(2)Krejt dynjaja pesh u qun i madh e i vogel ngurbet shkun...

(2)Edhe un dola nga shpija lakmi mora nga vllaznia...

Ref...(2)Shetita evropen me gjith Amerik N'zemer nje vend mbeti SHKUPI ku jam rrit...

(2)Her me kong her siklet her me shok e ma shum vet...

(2)Her me pun her pa pun 20 vjet sedi nga shkun...

Ref...(4)Shetita evropen me gjith Amerik N'zemer nje vend mbeti SHKUPI ku jam rrit...

{Delmi permend shkupin mir esht puna hahahaha -tung nga strugaaa :)))}


Ky tekst u dërgua nga  topsheqereZena Aliu
Publikimi: 19/04/2010


Zena Aliu - Gurbeti
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Gurbeti".
3. Video është e këngës "Gurbeti", por nuk këndohet nga Zena Aliu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Zena Aliu:


Komente 0