A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Zenel Doli
Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  23
Music genres: Folk Traditional

Zenel Doli is a popular singer. Në vitin 2015, Xeni & Zeneli publikojnë albumin "Gezuar".

» Edit Bio »

» Song Lyrics »
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019