Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Zenel Doli & Shkelzen Jetishi - Moj Hyrije  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

Më Shumë Nga

Xeni (Shkelzen Jetishi)

31/10/2010

2010-10-31T09:40:42+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Moj Hyrije" kënduar nga Zenel Doli & Shkelzen Jetishi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Irma Libohova. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Isha ne enderr ne gjume te nates
Kujtoja se rri me ty
Kur filloi gjumi me me dale
Fytyra jote me rri ne sy

Moj Sanije bukurie
kenga jote ka dal sot
Mos t'vij keq se do t'kendohet
Ta ka qit ashiku jot

Dul thelleza prej kafazit
Shkoi e ra ne mal me bore
Jalla u djegsha si vaj gazi
Nuk te le pa te shti ne dore
KTHESA
Ku do ta bejme bajramin sonte
Ku do ta bejme bajramin sonte
Do t'a bejm te shpia ime
Pash' te madhin zot Tefik-o hajde ketu
REFRENI
C'e mora Palocen -e e gjun zari rosen-e
C'e mora Tabaken-e o per me heq merakun-e

A do pare a do dimi-e
A do pare a do dimi-e
Pare nuk du',dimi nuk du'
Pash' te madhin zot Tefik-o hajde ketuMë Shumë Këngë Nga Zenel Doli:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet