Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Zenel Doli - Elif, Elif Senja Tetë

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Elif, Elif Senja Tetë".
3. Video është e këngës "Elif, Elif Senja Tetë", por nuk këndohet nga Zenel Doli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Zenel Doli - Elif, Elif Senja Tetë  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1.5 / Votuan:  2

Komente

Asnjë Koment

21/10/2013

2013-10-21T07:28:06+00:00Elif Elif vjen senja me tete amon
T'gjith shiptart oh jan qu ne kom
Of amaaaan amaaaaan

Kush te done ije,me imon me vdeke amon
Karadak hajde t'bohet bejon
T'ejten proma ije ndy sahati aman
Per me i ra oh katunit ri
Of amaaaan amaaaan
Luj'ti raja,ije Podorices aman x2
Ja rrethoi hajde Kucit kalan

Moj kalaja-ije e vedunit amon
Qe sa mot oh mke met rrethu
Of amaaaan amaaaaan
Mi ke shkallzit-ije,gur mermeri amon x2
Smunet shkau hajde me ti zaptu.

Cka i ka thone-ije shkina Nkolles amon
Se qeshtu oh se kem kujtu
Of amaaaan amaaaaan
Asqer po vjen-ije prej Kosoves aman x2
Dita dites o po vjen tu u shtu

Kur ka dale-ije Kaukadini amon
Se hala o ske vujt pergjys of Amon amooooon
Kur ta merre-ije Shipja idhnimin amooon x2
Bjeshk e male hajde ka me i permbys


Ky tekst u dërgua nga Fisar Sefa
Më Shumë Këngë Nga Zenel Doli:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet