A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Zenel Doli & Shkelzen Jetishi - Te Dugoja E Re


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  4

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

04/02/2011

2011-02-04T13:56:23

See Also

Xeni (Shkelzen Jetishi)


Te dugoja e re e nen makaze t'vjeter
Te dugoja e re e nen makaze t'vjeter
Djal si Sylejmani nuk ban nana tjeter
Djal si Sylejmani nuk ban nana tjeter

Por sa dola n'baçe me pi kafe tomla
Por sa dola n'baçe me pi kafe tomla
Po na vjen shqoqeria veshun n'allafranga
Po na vjen shqoqeria veshun n'allafranga

Baçja plot me lule qe kishin lulzue
Baçja plot me lule qe kishin lulzue
S'bashku djem e vajza ja kan nis me knu ee
S'bashku djem e vajza ja kan nis me knu ee


Lyrics submited by  Ardit112
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019