Më mbaj mend (për 1 muaj)

Zenel Doli & Shkelzen Jetishi - Moj E Mira N'der T'stanit Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


XENI
OOOOOOOO...EH MOJ E MIRAA O NE DER TE STANIT OOOO
MOJ E MIRAAA O NE DER TE STANIT OOOOO

ZENELI
JOM TU I PJEK O MEZE JARANIT OOO
JOM TU I PJEK O MEZE JARANIT OOO

XENI
OOOOOOOOO....E KUVENOJSHIN O QIKA ME QIKEN OOOOOO
KUVENOJSHIN O QIKA ME QIKEN OOOOO

ZENELI
TY BRE DJAL O TE RAFT E PIKA OOOO
TY BRE DJAL O TE RAFT E PIKA OOOP


Zenel Doli & Shkelzen Jetishi - Moj E Mira N'der T'stanit
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Moj E Mira N'der T'stanit".
3. Video është e këngës "Moj E Mira N'der T'stanit", por nuk këndohet nga Zenel Doli & Shkelzen Jetishi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Zenel Doli:


Komente 0