Më mbaj mend (për 1 muaj)

Zenel Doli, Shkelzen Jetishi & Shqipe Kastrati - Efa More Shokë Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Efa more shokë, efa-a
Qare s’ju gjetë kësaj sevdasë.
Arshiku asht’ nji-i padishah
Mbi dertet e kësaj o dynjasë, ai!
Bahti i arshikut asht’ me ferman
O hasha s’i bihet nimetit.
Kur po m’del çuni-i në duqan
Pa thirrë po vjen, o prej vetvetit, ai.
E more çuni i Sejfullah Agait
Me e ditë sa shumë-o të due-e.
Sot për hatër t’Sheh Selimit
Kangën tone jam tuj ta knu’-e, ai!


Zenel Doli, Shkelzen Jetishi & Shqipe Kastrati - Efa More Shokë
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Efa More Shokë".
3. Video është e këngës "Efa More Shokë", por nuk këndohet nga Zenel Doli, Shkelzen Jetishi & Shqipe Kastrati.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Zenel Doli:


Komente 0