Më mbaj mend (për 1 muaj)

Zenel Doli, Shkelzen Jetishi & Shqipe Kastrati - Me Fytyrë T'qeshur  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  1

Këngë e albumit:

"Kenge E Hare"

Komente

Asnjë Koment

Më Shumë Nga

Shqipe Kastrati

Më Shumë Nga

Xeni (Shkelzen Jetishi)

08/02/2013

2013-02-08T12:10:20+00:00Me ftyre te qeshur po me vjen
nji fjal te mir a do tma thush
o gjumin naten nuk me zen
tuj menu a do tme dush
aman do tme dush

Fjalt e tua me shume mall
un perher ka me i kujtu
o ta jap fjalen sa t;jam gjall
kurr un skam me t'harru
aman me t'harru

Ti moj lule si pranver
fjalt e mia mos i harro
o ta shoh ftyren dhe njeher
ti prej meje mos u largo
aman mos m'harro


Ky tekst u dërgua nga Shkelqim Ajdini
Më Shumë Këngë Nga Zenel Doli:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet