A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Zenel Doli, Shkelzen Jetishi & Shqipe Kastrati - Prej Zemanit


Not Yet Rated


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

08/02/2013

2013-02-08T12:55:14

See Also

Shqipe Kastrati

See Also

Xeni (Shkelzen Jetishi)

Song from the album:

"Kenge E Hare"It's a long time that we try finding the lyrics to "Prej Zemanit" sung by Zenel Doli, Shkelzen Jetishi & Shqipe Kastrati.
Your effort will be much appreciated in case you think you can help everybody looking for the lyrics.
The music video from Zenel Doli, Shkelzen Jetishi & Shqipe Kastrati attached to this song, will help you with the lyrics. Thanks for your time.


Add Lyrics

One song with the same title was found and it's sung by Xeni (Shkelzen Jetishi). We wish that's the lyrics you are looking for:

Prej zemanit djemve trije
Per pa i mushën o 20 vjet
Koka konë prej perendise me marr rrugen o për gurbet 2x
U munova gajret bona mos me i shti o vetit siklet
Se n’trijesht vllazën une shkova kurr për mu ilaq su gjet 2x
O ky gurbeti fort o i rane jabanxhi o në dhe te hujë
Per pa dit pa njoft kërken e 1 sahat o bohët 1 muj 2xmore...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019