Më mbaj mend (për 1 muaj)

Zeqe Kuqi - Këngë Për Kosovën Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

une do te kem nje dashuri ndaj kosoves une kam nje lumturi ndaj kosoves jam e liiiiiiiir dhe te gjith jemi te lir gjithmonnnnn gjithmonnnnn dhe pergjithmonnnnnn

ref:
edua me gjith zemer kosoven kurr nuk do ta harroj ne mergim ju lutem mos shkoni sepseeeeeeee nuk do jet mirrr po do jet shum veshtirNuk kemi video për këtë këngë.


Zeqe Kuqi
Publikimi: 19/01/2017


Zeqe Kuqi - Këngë Për Kosovën
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Këngë Për Kosovën".
3. Video është e këngës "Këngë Për Kosovën", por nuk këndohet nga Zeqe Kuqi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Zeqe Kuqi:


Komente 0