Më mbaj mend (për 1 muaj)

Zeri Jetes - Ende Te Dua Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.5 / Votuan:  2

Po mendona mendona po kurgja spo kuptoj kush te n dav prej meje athu kush pat faj un te deshta ty me zemer me t vertet per mu ishe e vetmja e vetmja ne ket jet
Mos i harro fjalet ti qe mi ke than te dua me zemer dhe at pergjithmon por tash ti ku je ku po jeton gjat sa une qaj ti tjetrin perqafon jeta ska kuptim pa ty un me jetu sa shum te deshta s mundesh me paramendu.
Edhe pse deshtem ket jet bashk me jetu tjer nuk na lan ket deshir me plotcu te n dan prej meje e me nje tjeter te bashkun zemrat na dogjen dashurija jon mori fund Etash me rrjedhin lotet sikur shi qe spushon ti mua me le dhe at pergjithmon..

Mos mendo qe t kam harru
Mos mendo qe me s te du
Edhe pse bashk s na lan
Ty ne zemer do te kam

Un tash po te thom ty zemer besom qe shum te kam dasht
kam shpresu qe zemrat tona deri ne vdekje te jen bashk ti
ke tjen vulnet per mu qe ket jet un ta vazhdoj tash vdekja
osht e vetmja menyr ket merzi un ta largoj hala ket darje
une se kam pranu dhe dit e nat un po mendoj pse ti njerzit i
ke ngu pse ti mu tash me ke harru tashe tjetrin ke dashuru
dhe me ke lan ne vetmi me jetu i kujtoj dhe ditet ather
kur ishim bashk edhe tash po menoj athu verte me ke
dasht?Apo ti me mu vetem avantur ke dasht e kena te njejtin
gjak e kena te njejten zemer dhe pse spo vim prej te njejtit
ven smujm me pas te njejtin emer un tash jeten time
nuk do te jetoj me ty mu tash me vjen veshtir me te
thon ket sen ne sy besom ti zemra ime qe ket jet te shkret un prap e jetoj per ty.

Mos mendo qe t kam harru
Mos mendo qe me s te du
Edhe pse bashk s na lan
Ty ne zemer do te kam


Ky tekst u dërgua nga  fitoreZeri Jetes
Publikimi: 25/11/2008


Zeri Jetes - Ende Te Dua
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ende Te Dua".
3. Video është e këngës "Ende Te Dua", por nuk këndohet nga Zeri Jetes.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Zeri Jetes:


Komente 0