A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Choose star rating

Rating:  1.9 / Votes cast:  9
  • Origin:
  • Tirane 
  • Age:
  • 31
BIOGRAFIA: Zero is a popular singer of Hip-Hop music. Zero eshte nje raper nga Tirana. Ka realizuar shume kenge, disa videoklipe dhe gjithashtu bashkepunime me rapera te tjere Shqipetar si D.M.K, Doza, I Panjohuri, Rruga etj. Per here te pare ka dal ne skene ne moshen 16 vjecare ne vitin 2004 ne Top Fest 1. Më datë 23 Prill 2015, Zero publikon videoklipin "Kur Rinis". Në Prill 2015, Zero merr pjesë në Celësi Muzikor 9 me këngën "Makina E Kohes". Më datë 27 Dhjetor 2015, Zero publikon vi...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Bohemi

Leuname

Mali G

Rameka

Doza

Blazer

Krimineli

Tidra

Albboy

AK


Tags: Zero

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019