Zero Pes
Zero Pes
Zero Pes
 • Emri i Vërtetë:
 • Dielli Rushiti:
 • Vendlindja:
 • Tetove Maqedoni E Veriut
 • Jeton dhe vepron në :
 • Austri Austri
 • Mosha:
 • 30 Vjeç
 • Ditëlindja:
 • 3 Maj 1992
 • Shenja e Horoskopit:
 • ♉ Demi
{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


Këndon kryesisht: hip-hop
Zero Pes është këngëtar. Dielli Rushiti apo zero pes eshte i lindur me 03.05.1992 ne tetove tani jeton dhe vepron ne Salsburg te Austris. Ai meret me kendim te zhandrit hip-hop si dhe meret edhe me poezi si kengetar ai villoi ne vitin 2011 ndersa me poezi ka filluar nje kohe para se te fillonte me muzik.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »Komente 231