Më mbaj mend (për 1 muaj)

Zero Pes - Vetem Ty (Feat. Kaacy)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

4Reff
Vetem ty te deshta veq ty te kujtoj
Gjith ne zemer do te mbaj kurr sdo t'harroj veq kujtimet e tua pran zemres i mbaj me zemer te dua e me lot te kujtoj

Spo muj me ta than se ende ty te dua
Ne zemer te kam e spo mij me t'harrua
Ku jan ato fjal qe m'the veq ty te dua
Ku e ki ate zemer qe e ke nda veq per mua
Ndoshta fjala jote tinglloj veq ne errsir
A thu a t'erdh let kur me the lamtumire
Po foli qa po foli kta qe e kam ne zemer
Ka pas femna tjera po jo si ti oj zemer
Ulem me ni qysh e te kujtoj me lot ne sy
A thu vjen ajo dit me u pa un me ty
Sen spo shoh prej asaj dite qe je largu
Ti ma dhe shpresen jeten per me vazhdu
Sdi qa ndodhi me mu e me ty
A thu tash kush po kalon naten me ty
Kurgjo ne ket jet sish kon pa gabime
A mdoket a per ty nuk ka ma kthime

2x reff

Vetem ty te deshta veq ty te kujtoj
Gjith ne zemer do te mbaj kurr sdo t'harroj veq kujtimet e tua pran zemres i mbaj me zemer te dua e me lot te kujtoj


Ky tekst u dërgua nga  dielliZero Pes
Featuring: Kaacy
Publikimi: 21/02/2019


Zero Pes - Vetem Ty
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Vetem Ty".
3. Video është e këngës "Vetem Ty", por nuk këndohet nga Zero Pes.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Zero Pes:


Komente 3