Më mbaj mend (për 1 muaj)

Zero Pes - Per Lindin Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Yea djelli ky sen shkon veq per lindin yea

Tash po foli se po du tana dhimt me ti kallxu per ty zemer qe te du dej n'fund t'botes kom me shku deri n'fund deri n'vdekje edhe n'vorr per ty mendoj po ti shkove para meje tash pa ty s'munde te jetoj kalojn dit e kalojn net kalojn muj e kalojn vite veq 1 sen po du me dit pse ti djellin e merzite ndoshta ti nuk don me dit ndoshta ty stintereson po kjo thjesht osht 1 onderr qe zemren ma lendon


Ky tekst u dërgua nga  dielliZero Pes
Publikimi: 30/10/2017


Zero Pes - Per Lindin
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Per Lindin".
3. Video është e këngës "Per Lindin", por nuk këndohet nga Zero Pes.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Zero Pes:


Komente 0