Më mbaj mend (për 1 muaj)

Zero Pes - Meine Rose Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6

Qdo dit me ty tu fol e tu kesh prap mirmengjesi me ty oj princesh
t'fala dashni po e ndjej 1 munges
Ti je shum larg tash veq po hesht
Nuk po du me permen emrin ton nuk po du as me t'thirr n'telefo gjithqka e jona tash perfundon nata me mu ty a po t'mungon
Gjith kto fjal e gjith ato premtime me ni fjal ti hyre n'zemren time
S'je e vetmja ti qe bon gabime shum pishman tasjh je jeta ime
Krejt qka bo e ti e prisge per ni nat
Largohu tash mos u kthe mo prap kallxo me tjetrin a po nihesh rehat ma e lumtur je kon at her apo tash


Fole tash fole ni fjal a jeton hala me mall
A dashni ti a je gjall trendafil lule e thar fole tash fole ni fjal a jeton hala me mall a dashni ti a je gjall trendafil lule e thar
S'du me ta thon as me ta kujtu qysh jea dasht e qysh kena kalu qdo her e njejta je kon ti per mu une kurr nuk deshta ty loti me t'piku bone gabime su ktheve mo prap
Shkove me tjetrin s'jena mo bashk
Prej asaj dite e boj men dhe tash ti ishe e lumtur a je edhe tash nese jo per ty as per mu s'ka problem e humbe vendin qe e pate n'zemren tem koha kalon e vujtja shum dhem ska mo dashni per ty zemea jem nese jo per ty as per mu s'ka problem e humbe vendin qe e pate n'zemren tem koha kalon e vujtja shum dhem ska mo dashni per ty zemea jem


Ky tekst u dërgua nga  dielliZero Pes
Publikimi: 05/11/2021


Zero Pes - Meine Rose
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Meine Rose".
3. Video është e këngës "Meine Rose", por nuk këndohet nga Zero Pes.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Zero Pes:


Komente 1