Më mbaj mend (për 1 muaj)

Zero Pes - S'ka Shpres Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Zero pes
Per ty sot un kisha vdek se me zemer jo tu hek per ty kisha bo gjithqka veq dora jote mu me m'prek nuk e di a je lendu qe prej meje je largu
Nuk e di qysh t'dalke loti rrejshum
Kur m'thojshe te du
Ajo koh tash ka kalu
Ma nuk jena un e ti
Dikur ishim t'lumtur bashk
Tash me lot ne sy
Qysh nuk t'erdh gjynah zemren mue me ma thy
Jeto tash ti e lumtur
Nuk pres ma me mu kthy

Dashurin un ty ta fala zemer n'shikim te par 1 dit mos mu pa me ty ja niske loti mu me m'dal u msova mu kan bashk pa ty nuk mujsha me jetu ne fillim ishim shum t'lumtur tani ja nise me ndryshu
Krejt ato qe mi ke than per mu zemer jan kon rrena une tu menu qe ti gjithmon ki mu kan e jemja nuk e di pse dashnia jote mka lendu amo tash nuk jena bashk ti prej meje je largu


Ky tekst u dërgua nga  dielliZero Pes
Publikimi: 31/01/2019


Zero Pes - S'ka Shpres
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "S'ka Shpres".
3. Video është e këngës "S'ka Shpres", por nuk këndohet nga Zero Pes.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Zero Pes:


Komente 2