Më mbaj mend (për 1 muaj)

Zero Pes - Pse Jena Nda Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Pse jena nda pse ket zemer ma ke vra
Pse u largove a nuk t'erdh pak gjynah e di qe tash shum pishman i ke ra amo o shum von per ne dashni mo nuk ka pi kujtoj ato dit qe ne kaluam bashk ku je ti zemer e ku jam une tash loti me pikon pse nuk jom mo me ty a thu a vjen ajo dit me u pa un me ty e di qe je largu po s'po muj me besu e di qe dashnin tem tjeter kujt ja ke dhuru ndoshta vjen ajo dit un e ti mu taku me ti than


Ky tekst u dërgua nga  dielliZero Pes
Publikimi: 14/04/2018


Zero Pes - Pse Jena Nda
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Pse Jena Nda".
3. Video është e këngës "Pse Jena Nda", por nuk këndohet nga Zero Pes.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Zero Pes:


Komente 0