Më mbaj mend (për 1 muaj)

Zero Pes - Lyrics Songs Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

a po t'bjrn ner men zemer apo ke harru
te aj vend i bukur kur jemi taku kur puthjen e par ta pata dhuru ma bojshe zemer kurr s'kam me tu largu e tash s'di qka bane ike u largove s'di kujna zemren tane ja dhurove e tash me kan mbet vetem kujtimet e tua ditet qe kaluam bashk kurr s'kam mi harrua puthjet e tua hala zemer me kujtohen
ato syt e bukur kurr nuk do t'harrohen s'do t'harrohen se e vetmja ke qen per mu tash se di me kan naten je tu e kalu
ike u largove me le me lot ne sy e ti je ajo qe zemren mu ma ke thy ndasht edhe ni her do ta kisha fal vetem dua ty te kem s me pran


Ky tekst u dërgua nga  dielliZero Pes
Publikimi: 17/05/2020


Zero Pes - Lyrics Songs
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Lyrics Songs".
3. Video është e këngës "Lyrics Songs", por nuk këndohet nga Zero Pes.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Zero Pes:


Komente 0