Më mbaj mend (për 1 muaj)

Zero Pes - Falje Po T'kerkoj Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Po jetoj per ty edhe pse s'jena bashk
Ku je ti zemer e ku jam une tash
Me kujtohet si sod kur me lot ne sy te lash
Ka kalu ajo koh i vetum jam un tash
Ti e din zemer se sa shum kam vujt
Ti e din qe me mujt kohen prap e kisha kthy
Po e ndjej mungesen tane qe afer s'te kam ty po i ndjej puthjet e tua ledhatimet me ty ajo tash u largu un pa to s'muj me jetu
Nuk e di a m'ka harru une prap ata e du
Sa shum m'ka lendu as vet s'muj me besu
Dashnin qe un ja fala ajo s'diti pak me ru
ajo tash u largu un pa to s'muj me jetu
Nuk e di a m'ka harru une prap ata e du
Sa shum m'ka lendu as vet s'muj me besu
Dashnin qe un ja fala ajo s'diti pak me ru
Zero Pes
Publikimi: 20/03/2018


Zero Pes - Falje Po T'kerkoj
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Falje Po T'kerkoj".
3. Video është e këngës "Falje Po T'kerkoj", por nuk këndohet nga Zero Pes.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Zero Pes:


Komente 0