Më mbaj mend (për 1 muaj)

Zero & Ziso - Bardhë E Zi  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Muzika & Orkestrimi:

Ziso

Pjesëmarrëse në

Celësi Muzikor 10

Komente

Asnjë Koment

Më Shumë Nga

Ziso

23/04/2016

2016-04-23T17:23:00+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Bardhë E Zi" kënduar nga Zero & Ziso.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Zero & Ziso i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Zero:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet