Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Audio

Zero & Doza - Sfungjer  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

10/12/2015

2015-12-10T18:00:51

Më Shumë Nga

DozaKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Sfungjer" kënduar nga Zero & Doza.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Zero & Doza i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Zero:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet