Më mbaj mend (për 1 muaj)

Zero - Makina E Kohes  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Pjesëmarrëse në

Celësi Muzikor 9

Komente

Asnjë Koment

07/05/2015

2015-05-06T23:00:00+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Makina E Kohes" kënduar nga Zero.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Zero i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Zero:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet