Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

ZeeroMan - Burn Dat Shiit

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Burn Dat Shiit".
3. Video është e këngës "Burn Dat Shiit", por nuk këndohet nga ZeeroMan.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

ZeeroMan - Burn Dat Shiit  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

26/11/2009

2009-11-26T11:28:11+00:00



Jea jam si jam...
Jo all motherfuckers ZeerOman is right here...
Jea Double-G ArmY...Brra brra brra

ZeerOman:
Okei shoqe shnosh se ti vjen ti tjeter her...
Se sot koka plot e s'ka ven mo ne kerr..
S'ki nevoj mu merzit tjeter sen du me vozit..
Okei nihem n'telefon vij ta boj nji vizit..
Ey ey jo s'jom i pijt po jom jo tu chillit..
Jom jom me Double-G't ha ha jo tu smokit..
My drinki my drink smoking weed lla lla llaa...
Un e kom ti se ki cka dush lypem t'jepi plot..
Weed jo we we weed hej ti a pe sheh...
Ti po don ti s'pe le shum mir ti je ka m'njeh...
Jo ZeerO ZeerO aa ZeerO ZeerO cka..
Fjalt e tua s'jon sen veq blla blla bllaaa...
Okei jo ti rri urt shoki shoqet po ti ngul...
E kur t'bomi na dy bashk cdo senit i vnojm vul..
ZeerO jo osht njo permas jo ka shum..
Une cdoher jam qut jo kur nuk jam n'gjum...

ZeerOman:2x Reff
Burn dat sheet como's burn dat sheet...
E boj cdo dit ma then se kom trip...
My drinki my drink smoking weed lla lla llaa...
Un e kom ti se ki cka dush lypem t'jepi plot..

ZeerOman:
24 e 7 dit fit fit i njejti trip...
I mshelin syt do dhip qeshtu heci naper bit..
Prit prit jo ti mos prit kshyr teposht ti mos prit..
Dhip dhip ti more mos pit pit mos mu bo ti gangsta shit shit...
Respekt per mikun e plum per armikun...
Ikin se fikun ma mire jo e din trikun..
Na jena baba ata ata jon fmija..
Kapi kapi plaqkat e hup hup te shpija..
Jo bang bang ta boj edhe kupenga...
Ti kom gjujt ti gjuj apet ftyres me denga..
Jo kur dush ta boj ver ver n'qet rreth ti ki vler..
Ti veqe jo qele gojen kur dush t'boj atmosfer...
Ti nuk je sen sen inspirat ne ZeerOman man...
A po don flow oh noo t'lo pa men...
Kjo qika kcen kcen osht me mu jo nuk um len..
E di qe po ta then ki qejf mu kon n'ven tem..
Jou jo GG di di posht s'bi top on the top..
Une qe po mrri tash a pe kupton fol a pe kupton...
GG jom krejt i kom jo si bi pishmon...

ZeerOman:4x Reff
Burn dat sheet como's burn dat sheet...
E boj cdo dit ma then se kom trip...
My drinki my drink smoking weed lla lla llaa...
Un e kom ti se ki cka dush lypem t'jepi plot..


Ky tekst u dërgua nga Liridon




Më Shumë Këngë Nga ZeeroMan:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet