Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

ZeeroMan - Chillit

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Chillit".
3. Video është e këngës "Chillit", por nuk këndohet nga ZeeroMan.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

ZeeroMan - Chillit  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

08/12/2009

2009-12-08T00:36:31+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Chillit" kënduar nga ZeeroMan.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Overman - Chillit

Rap X:1
Jom i fresh si n`dimer edhe n`wer
spo ni kurgjo muzika jote po bon weq poter
un jom diLLi , n`wer , kerkush sun ma naL driten
jom qasi banditi i rrugwe , se neper rrug jomm rriten
Niggaz , jaw lendoj ndjenjat , ju lo kejtve pa fjaL
si t`hi un n`cLub , ti meniher ki me daL
jom n`ajer tu chillit , qdo dit ka 1 hit
boj ekzistenc n`bit , tash e boj 1 shit
apet wazhdoj me bo hite , derisa ju weq wjedhni
Kejtve ren ju lo pa fjaL , po ju thom ment mledhni
shuj se tash jom n`money mission
skom newoj me Lut kerkon , se une nuk boj kualicion

Ref...
Hajde ti qu livrit mos u nal me ket beat (bit) , hajde ti me muuu chiliiiit , hajde ti qu livrit mos u nal me ket beat (bit) hajde ti me muuu chiliiiit

Rap X:2

qyre clubi qysh po qohet pesh
sonte ti weq per mu ki mu desh
nuk po du me ma tesh
se jom ka po nina free
come with me couse im fuckin V.I.P

kur um shef ti mu kallesh
tu um ngu mu nuk nalesh
me zonin tem sun perballesh
a po nin o hajwan
kshyre femnen tonde qe shum o ka ma han

sun i reziston kti seni
qyre qysh po kallet weni
me 1 wen sun po neni
sun e bon ti si temin

a pe shef qysh une vi
e kalli kejt kur ket sen e bi
ti garant sje tum ni
se zoni jem so per do fuckin fmi

Ref...
Hajde ti qu livrit mos u nal me ket beat (bit) , hajde ti me muuu chiliiiit , hajde ti qu livrit mos u nal me ket beat (bit) hajde ti me muuu chiliiiit

Strongi - Chillit

reff "
chillit chillit
fillit fillit
smokit smokit
in it in da shit

strongi :
stop mos livrit rri qaty me ni ven
ok shoqe hajde kuqi syt se ta then
opalla bismila 1 joint tmadh me saba
ngrehe ngrehe ngrehe opa mashalla
trip tip fit beat nale ket shit
gjithmon high qato e boj per dit
gipc i pit deri nqyk sen tu mos dit
um ka hup edhe vetdija a po nin oj ti qik
rri ti me mu se un knoj old school
un sjom ingjinier po thom fuckin school
dlire dlire qato qka qka
rrollite edhe njo aha
smoking weed every day un e pi qdo dit
ti nalu ngom mu se un e boj ket shit
a po ta then tripi na qysh e bojm
na jem qeshtu tripin jo kurr se ndrrojm

reff :
chillit chillit
fillit fillit
smokit smokit
in it in da shit

WhoBrave :
sa her qe po vi pe bi un ka ni hit
e di qe po ta then kshtu qe nisja e livrit
chillit edhe ti tash me neve dej n´fun
lshoja zonin n´maksimum se qikjo u bum
shum ok knej dj lets go
get low n´flow si fat joe
you know me tash tjerve kallxoj
se qato qe tjert s´i kan une i posedoj
se rrnoj si meksikan kur e kom tekillen pran
ej o jaran qiti seni i thon made in gilan
e kur i nin fjalt e mija njerzt thojn its mine
se per kit pun jom si pepa n´design
e gutu gutu hajde ti me mu
e tutu tutu se bari um ka lshu
s´jom i pit kejt senet jom tu i dit
po jom tu chillit me qit beat

reff :
chillit chillit
fillit fillit
smokit smokit
in it in da shit

StronGi :
chill per chill chill jom tu chillit
qe don hajde edhe ti naj njo me smokit
qe nuk mun mem gjet munesh mem gjet nbeat
tana senet jem tu i dit e mun mi thy brit
tasht kallxo kallxo a po ta then
normal qe ta then se hip hopi o jeta jem
me ket sen u rrita me to du me dek
na jem double-g e jemi 1 milion vet
mos kshyr jo ti hej mos um thirr
se sonte du mu piav pak me birr
vi ma von e shkojm te aj veni
tana bohet tripi e kerset seni
tasht guxo fol ma mir qu kce
mos hi ma tanena se ti mir nuk na nje
beach shuke telin e hajde qetu rrimi
pak ma von ta lshova kangen a po qimi

reff :
chillit chillit
fillit fillit
smokit smokit
in it in da shit
Më Shumë Këngë Nga ZeeroMan:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet