A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Zgjim Baraliu

Choose star rating

Rating:  3.2 / Votes cast:  5
BIOGRAFIA: Zgjim Baraliu is a singer of Pop music. Ndonëse është i ri në skenën tonë, por ai nuk është tërësisht i panjohur. Zgjim Baraliu është djaloshi nga Prizreni i cili e ka nsiur fillimisht karrierën e tij në programet më të njohura të fëmijëve në Top Channel, e ndërsa në vitin 2015, ai ka deputuar me videoklipin e tij të parë në karrierën e tij si i rritur. "Është e Diel" titullohet kënga e parë e Zgjimit e cila që në daljet e para mblodhi pëlqime të mëdha nga publiku. Per teksteshqip.com,...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Andi Qereti

Blendion Mziu

Kevi

Lumni Aliu

T4k

Matil Zenkollari

Drama

Roni

Franc Koruni

Ekrem Bislimi


Tags: Zgjim Baraliu

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019