Më mbaj mend (për 1 muaj)

Zhaba - Bukuri E Shëmtume Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Në rrugë të mbushur
Vazhdoj, e humbur

Në mendje kërkoj
Vazhdoj, kërkoj
Atë ngjyrë të humbur
Provoj ta kthej

Lirohem, lirohem
Lirohem, lirohem

Larg qëndroj, pranë të kam
Larg qëndroj, pranë të kam
Larg qëndroj, pranë të kam
Larg qëndroj, pranë të kam
Zhaba
Publikimi: 17/03/2015
Festivali: Top Fest 12


Zhaba - Bukuri E Shëmtume
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Bukuri E Shëmtume".
3. Video është e këngës "Bukuri E Shëmtume", por nuk këndohet nga Zhaba.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Zhaba:


Komente 0