Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Zhaneta Barxhaj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
Zhaneta Barxhaj është një shkrimtare.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Poezi »

Artistë Të Ngjashëm:

Gresa (Poete)

Vjollca Pasku

Emma Borovci

Angjelina Krasniqi

Armira Gashi

Kaltrina Shalaku

Kristjana

Drilona Tahiri

Beslinda Shurdhani

Klejda

Tags: Zhaneta Barxhaj


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet