A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Zhorzheta Sota

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  13
BIOGRAFIA: Zhorzheta Sota është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Në vitin 2014, Zhorzheta Sota merr pjesë në The Voice Of Albania 4....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Pjesëmarrëse në

Voice Of Albania

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Eli Qorri

Eliza Markiq

Angel (Alma)

Enkeleda Dervishi

Ardita Begu

Arjanita Shala

Katrin

Jola

Jona

Marigona Vitia


Tags: Zhorzheta Sota

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019